Techmet-Ekologia

O firmie

O nas • Misja • Katalogi
O nas

 

Techmet-Ekologia Sp. z o.o.

 

Techmet-Ekologia Sp. z o.o. to firma produkcyjno-usługowo-handlowa, posiadająca wieloletnie doświadczenie w projektowaniu, realizacji oraz prefabrykacji rurociągów pod oczyszczalnie ścieków.

 

Nasza oferta obejmuje kompleksowe rozwiązania nowoczesnych oczyszczalni ścieków bytowych, komunalnych i przemysłowych z osiedli, miejscowości, gmin i zakładów przemysłowych. Wraz z oczyszczalniami wykonanymi w jednej z trzech nowatorskich technologii oferujemy kompleksowe rozwiązania w zakresie mechanicznego i mechaniczno – chemicznego podczyszczania ścieków oraz pełen zakres rozwiązań w zakresie gospodarki osadowej. Zastosowane nowatorskie technologie oczyszczania ścieków są dostosowywane do indywidualnych potrzeb oraz umożliwiają pełną kontrolę procesu i zużycie energii elektrycznej proporcjonalne do obciążenia.

 

Produkujemy urządzenia pod oczyszczalnię ścieków: prasy do odwadniania osadu, zgarniacze osadu, aeratory, mieszadła prętowe, zastawki zaścienne i kanałowe; prefabrykację rurociągów, elementy wyposażenia oczyszczalni: kołnierze, pierścienie,rury, prostki rurowe, kolana, łuki, redukcje, trójniki i czwórniki przelotowe oraz redukcyjne, wstawki montażowe, podpory, zawiesia, dyfuzory, estakady oraz inne elementy i urządzenia takie jak: belki, konstrukcje, koryta odpływowe, przelewy regulowane (500-2000 mm), silosy stalowe i aluminiowe, pompownie prefabrykowane, pomosty, schody, poręcze bariery, kraty, kanały powietrzne, spalinowe dużych gabarytów, barierki, pomosty, drabiny.

 

Wieloletnie doświadczenie naszych projektantów oraz naukowców, z którymi współpracujemy umożliwia kompleksową obsługę standardowych i wymagających projektów. Wiedza naszych specjalistów w połączeniu z nowoczesnym parkiem maszynowym stanowi ogromy potencjał. W zasobach naszej firmy znajdują się między innymi przecinarki laserowe, przecinarki wodne, tokarki, prasa krawędziowa, frezarki jak i labolatorium fizykochemiczne oraz biuro projektowe branży sanitarnej i technologicznej.

 

Nasi klienci mogą liczyć na naprawę gwarancyjną i pogwarancyjną oraz przeglądy techniczne.

 

 

 
OCZYSZCZALNIE ŚCIEKÓW
» mbr
URZĄDZENIA
» prasy
ELEMENTY WYPOSAŻENIA
USŁUGI CIĘCIA STALI
Techmet-Ekologia
Techmet-Ekologia ul. Płaska 12, 87-100 Toruń, Poland
2013 © Techmet-Ekologia Wszelkie prawa zastrzeżone